Lider Soğutma günümüzde en küçük işletmelerden başlayarak en büyük firmalarda kullanılmakta olan market dolapları, sütlük dolapları, endüstriyel dolaplar, soğutma dolapları, kasap dolapları, pastane dolapları, balık dolapları, soğuk hava depoları, restoran dolapları, şarküteri dolapları, klima, soğuk hava sistemleri alanında bakım, onarım ve tamir işlemlerini İzmir ili içerisinde itinayla yerine getirmektedir. Bu alanda deneyimli kadrosu sayesinde buzdolabı tamiri, klima tamiri ve daha pek çok onarım ve servis işlemlerinizi yerine getirmekle birlikte 2. el soğutma sistemi satım işlemlerini de yerine getirmektedir.

Daima müşteri memnuniyeti içerisinde kaliteli, güvenli ve kendisini yenileyen bir kadroya sahip olan Lider Soğutma tamir, servis, bakım ve onarım alanında uzman kadrosuyla sizlere İzmir’in tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman iletişim formları ya da telefon numaralarını kullanarak irtibat kurabilir ve hizmetinizi kaliteli biçimde alabilirsiniz.

İstenilen durumlarda 2. el buzdolabı, market dolabı, kasap dolabı, klima temini de itinayla gerçekleştirilmektedir. Klima tamiri, bakımı ve servisi işlemlerinizi kaliteli ve özgüvenli biçimde sizlere sağlamaktadır.

Lider Soğutma olarak İzmir’in bütün ilçelerinde ihtiyaç duyduğunuz işlemleri yerine getirmekteyiz. Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Cumaovası(Menderes), Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, İzmir ilimize ait ilçelerdir.